fbpx
Menu
 

Медичний центр Grand Marine

medcentr new

Grand Marine — це сучасний лікувально-оздоровчий комплекс, розташований на чорноморському узбережжі курортного району “Совіньйон" в одній з набільш екологічно чистих зон Одеси.

Він гармонійно поєднує традиції санаторно-курортного лікування та іноваційні медичні технології. Тут створено всі умови для поєднання комфортного відпочинку із оздоровленням та лікуванням. Всі лікувально-оздоровчі процедури, які пропонують в медичному центрі Grand Marine, спрямовані на очищення, оздоровлення та омолодження організму.

 

Професійна турбота про Ваше здоров’я

Натисніть, щоб розгорнути/згорнути

Багатопрофільний медичний центр лікувально-оздоровчого комплекса Grand Marine використовує найбільш передові медичні технології і сучасне обладнання.

Лікарями медичного центру Grand Marine  розроблені ефективні лікувальні, реабілітаційні, оздоровчі програми,які дають можливість поліпшити стан Вашого здоров'я ,а також якісно відпочити і відновити життєві сили.

Висококваліфіковані спеціалісти підберуть для Вас індивідуальну програму реабілітації. Широкі терапевтичні можливості апаратного лікування,високі критерії безпеки, індивідуальний підхід у виборі фізіотерапевтичних факторів.

 

Природні фактори в лікуванні та оздоровленні

Натисніть, щоб розгорнути/згорнути

Головним принципом роботи медичного центру лікувально-оздоровчого комплекса Grand Marine є немедикаментозний підхід до зміцнення і поліпшення здоров’я наших пацієнтів. Ми стараємося з максимальною ефективністю та користю для пацієнтів застосовувати ресурси, надані природою:

  • мінеральні води для внутрішнього і зовнішнього застосування з двох джерел, розташованих на території комплекса (єдине в Україні діюче джерело з природною кремнієвою мінеральною хлоридно-натрієвою водою!)
  • солі із соляних копалень Солотвіно‚ спеціально привезені із Закарпаття
  • цілющі грязі Шаболатського лимана, розташованого зовсім поруч, в Одеській області
  • індивідуально складені програми фізичних навантажень (аквааеробіка, лікувальна фізкультура)
  • фізіотерапія
  • дієтотерапія
  • всі види лікувального і розслаблюючого масажу
  • чисте свіже повітря Чорного моря, насичене йодом і морськими солями.

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest