fbpx
Menu

Спецпропозиції

Комфортабельні номери

Grand Marine Hotel & SPA - сучасний готель в Одесі, який відповідає найвищим стандартам. Пропонуємо Вашій увазі чотири категорії номерів.

Санаторно-курортне оздоровлення

Лікувально-оздоровчий комплекс «Grand Marine» знаходиться безпосередньо поблизу Чорного моря, так що морське повітря, збагачене йодом та відоме своїми цілющими властивостями, буде найкращим чином впливати на стан вашого здоров’я.

Оздоровлення

Хочете бути здоровим, але не знаєте, з чого почати? Почніть із приїзду до лікувально-оздоровчого комплексу санаторного типу «Grand-Marine».

Детальніше

Мінеральні джерела

На території лікувально-оздоровчого СПА-готеля “Grand Marine” є два підземних джерела природних мінеральних лікувальних вод.

Детальніше

Медичний центр

Успішно проводимо комплексне лікування серцево-судинних захворювань, захворювань дихальних шляхів, жіночої статевої сфери, шлунково-кишкового тракту і порушеннь процесів обміну.

Діагностика і консультації

В медичному центрі «Grand Marine» працює відділення клініко-лабораторної та функціональної діагностики.

Детальніше

Стаціонар

В умовах сучасного хірургічного стаціонара ми проводимо безболісні малотравматичні для пацієнта оперативні втручання.

Детальніше

Медичний туризм

Ми пропонуємо унікальні медичні програми, які допоможуть зміцнити здоров’я, а також програми, пов’язані з оперативним хірургічним втручанням.

Детальніше

Ресторани та бари

Меню ресторану і лоббі-бару складається із різноманітних страв європейської кухні і фірмених пропозицій шеф-повара.

Велика зала ресторану

Ресторан на другому поверсі Grand Marine Hotel & SPA – це місце, з якого розпочинається ранок для гостей нашего готелю, заряджаючи позитивною енергією і силами на весь день.

Детальніше

Літній майданчик «Alfresco Loung…

Чи може бути щось привабливішим, ніж проведення заходу або ж просто хорошого дня у колі близьких людей на свіжому повітрі, з приємною музикою і якісним сервісом!

Детальніше

Лоббі-бар

Сучасно обладнаний лоббі-бар пасує для будь-якої бізнес-зустрічі, корпоративного заходу, фуршету або просто переговорів у неформальній обстановці.

Детальніше

Конференц-сервіс

Вибір місця проведення Вашої конференції, тренінгу, семінару, наради або ділової зустрічі залежить від вимог, які Ви пред’являєте до організації Вашого заходу. Зробіть вибір на користь Grand Marine Hotel & SPA і погляньте по–новому на можливості одного з кращих комплексів в Одесі.

Ми гарантуємо ексклюзивність Вашому заходу і незабутні враження, які залишаться в пам’яті кожного гостя.

Конференц-сервіс

Успшний захід в Grand Marine Hotel & SPA складається із 4 основних складових – «Робота», «Дозвілля», «Відпочинок» і «Оздоровлення»».Детальніше

main svadba
main wellness day
main transfer

Grand Marine Hotel & SPA - кращий вибір готелю біля моря

Grand Marine Hotel & SPA – найкраще поєднання послуг і для краси, і для здоров’я, і для відпочинку, яке можуть запропонувати готелі Одеси!

Grand Marine Hotel & SPA – сучасний готель в Одесі, який відповідає найвищим стандартам. Не кожен готель в Одесі може похвалитися таким високим рівнем обслуговування своїх мешканців. Бездоганна робота всього персоналу готелю робить ваше перебування в Grand Marine Hotel & SPA незабутнім. SPA-готель пропонує цілий комплекс послуг для вашого відпочинку та відновлення. Це і басейни, і джерело лікувальної мінеральної води, і багатопрофільний медичний центр.

Бездоганна чистота в номерах теж не залишиться поза вашою увагою.

Для бажаючих поєднати спорт і відпочинок є можливість провести час з "користю для тіла": поплавати в басейні, пограти в настільний теніс.

Для тих, хто приїхав налагодити здоров’я – провідні одеські медичні спеціалісти, які працюють в медичному центрі Grand Marine Hotel & SPA.

Вибираючи готель в Одесі – вибирайте Grand Marine Hotel & SPA!