fbpx
Menu
 

Мінеральні джерела

block 3 1 buvet 1200x444

На території лікувально-оздоровчого СПА-готеля “Grand Marine” є два підземних джерела природних мінеральних лікувальних вод.

Джерело №1

Природна бромна хлоридно-натрієва вода високої мінералізації для зовнішнього застосування.

Натисніть, щоб розгорнути/згорнути

За рахунок резорбції шкірним покривом і через дихальні шляхи біологічно- активних речовин здійснює регулюючий вплив на процеси гальмування і збудження в корі головного мозку, має седативний эфект, знижує систолічний та діастолічний артеріальний тиск, поліпшує мікроциркуляцію, що проявляється в зниженні спастико-атонічних явищ у капілярах, нормалізації їх проникливості, і що особливо показано пацієнтам з артеріальною гіпертензією. Бромно- хлоридно-натрієві ванни стимулюють окислювально-відновлювальні процеси, активізуючи основний та ліпідний обмін. Вони підвищують пригнічену при атеросклерозі фібринолітичну активність крові і знижують її коагуляційні властивості.

Джерело №2

Природна мінеральна хлоридно-натрієва вода «Люстдорфська» для внутрішнього застосування.

Натисніть, щоб розгорнути/згорнути

Природна мінеральна хлоридно-натрієва вода малої мінералізації, збагачена кремнієм, показана пацієнтам із розповсюдженим атеросклерозом, раннім розвитком серцево-судинної патології.

Характерною особливістю цієї води є наявність у ній специфічного біологічно активного компонента кремнія, зміст якого складає 62,68 мг/дм3 у вигляді метакремнієвої кислоти, що робить цю воду істинно унікальною.

Властивості кремнієвих вод

Натисніть, щоб розгорнути/згорнути

Кремнієві води проявляють антитоксичну і антисептичну дію, сприяють нормалізації процесів обміну в організмі, поліпшують стан кісткової та хрящевої тканин, шкірних покривів, знижують ризик розвитку та прогресії атеросклерозу.


На думку японських лікарів, мінеральні води, у складі яких є кремній, проявляють явну геропротекторну дію, тобто уповільнюють процеси старіння. Завдяки цим властивостям кремній вважають елементом молодості.

Кремнієва хлоридно-натрієва вода сприяє:

  • зміцненню імунної системи;
  • відтоку жовчі при захворюваннях печінки;
  • підвищує загальний тонус, нормалізує обмін речовин;
  • знімає запальні процеси в шлунково-кишковому тракті;
  • знижує рівень холестерину, цукру в крові;
  • нормалізує стан хворих, які страждають гіпертонією.

Завантати сертифікат на мінеральне джерело №1

Завантати сертифікат на мінеральне джерело №2

Facebook Twitter Google+ Pinterest